MANIFOLD BLOCK - 2012 SERIES
Sort By:
Filters:
PORT SIZE
PORT TYPE
PRODUCT TYPE
PORT LOCATION
Z BOARD TYPE
WIRING
Page {pageNumber} of {pagesNumber}
- 206-1271
- NUMATICS/AVENTICS MANIFOLD BLOCK
2012 SERIES 3/8" NPT S/B PORTS SZB (Z1) - B
- 0
| PORT SIZE: | 3/8"3/8" |
| PORT TYPE: | NPTNPT |
| PRODUCT TYPE: | STANDARDSTANDARD |
| PORT LOCATION: | SIDE & BOTTOM PORTSSIDE & BOTTOM PORTS |
| Z BOARD TYPE: | SINGLE "Z" BOARDSINGLE "Z" BOARD |
| WIRING: | NONENONE |
- $43.36 / EA
STOCKED
- 206-1272
- NUMATICS/AVENTICS MANIFOLD BLOCK
2012 SERIES 1/4" NPT S/B PORTS SZB (Z1) - C
- 0
| PORT SIZE: | 1/41/4 |
| PORT TYPE: | NPTNPT |
| PRODUCT TYPE: | STANDARDSTANDARD |
| PORT LOCATION: | SIDE & BOTTOM PORTSSIDE & BOTTOM PORTS |
| Z BOARD TYPE: | SINGLE "Z" BOARDSINGLE "Z" BOARD |
| WIRING: | NONENONE |
- $43.36 / EA
STOCKED
- 206-1279
- NUMATICS/AVENTICS MANIFOLD BLOCK
2012 SERIES 3/8" NPT S/B PORTS DZB (Z2) - B
- 0
| PORT SIZE: | 3/8"3/8" |
| PORT TYPE: | NPTNPT |
| PRODUCT TYPE: | STANDARDSTANDARD |
| PORT LOCATION: | SIDE & BOTTOM PORTSSIDE & BOTTOM PORTS |
| Z BOARD TYPE: | DOUBLE "Z" BOARDDOUBLE "Z" BOARD |
| WIRING: | NONENONE |
- $43.36 / EA
STOCKED
- 206-1280
- NUMATICS/AVENTICS MANIFOLD BLOCK
2012 SERIES 1/4" NPT S/B PORTS DZB (Z2) - B
- 0
| PORT SIZE: | 1/41/4 |
| PORT TYPE: | NPTNPT |
| PRODUCT TYPE: | STANDARDSTANDARD |
| PORT LOCATION: | SIDE & BOTTOM PORTSSIDE & BOTTOM PORTS |
| Z BOARD TYPE: | DOUBLE "Z" BOARDDOUBLE "Z" BOARD |
| WIRING: | NONENONE |
- $43.36 / EA
STOCKED
- 206-1283
- NUMATICS/AVENTICS MANIFOLD BLOCK
2012 SERIES 3/8" NPT S/B PORTS DZB W/RC (R2) - D
- 0
| PORT SIZE: | 3/8"3/8" |
| PORT TYPE: | NPTNPT |
| PRODUCT TYPE: | STANDARDSTANDARD |
| PORT LOCATION: | SIDE & BOTTOM PORTSSIDE & BOTTOM PORTS |
| Z BOARD TYPE: | DOUBLE "Z" BOARD W/RIBBON CABLEDOUBLE "Z" BOARD W/RIBBON CABLE |
| WIRING: | NONENONE |
- $64.26 / EA
STOCKED
- 206-1284
- NUMATICS/AVENTICS MANIFOLD BLOCK
2012 SERIES 1/4" NPT S/B PORTS DZB W/RC (R2) - D
- 0
| PORT SIZE: | 1/41/4 |
| PORT TYPE: | NPTNPT |
| PRODUCT TYPE: | STANDARDSTANDARD |
| PORT LOCATION: | SIDE & BOTTOM PORTSSIDE & BOTTOM PORTS |
| Z BOARD TYPE: | DOUBLE "Z" BOARD W/RIBBON CABLEDOUBLE "Z" BOARD W/RIBBON CABLE |
| WIRING: | NONENONE |
- $64.26 / EA
STD LEAD-TIME: 5-15 BUS DAYS
No items match your selected filters. Please change or reset your filters to try again.
Page {pageNumber} of {pagesNumber}
Loading
Item Added to Cart
View Cart
View Cart
Favorites Updated
View Favorites
View Favorites
This website uses cookies to ensure you get the best user experience. By continuing to use this site, you agree to our
cookies and terms of use policy.